• EN
  • ساعت : ۱۴:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 23
  • کد خبر : ۸۰۱۲
    /  3
تجلیل از پژوهشگر نمونه شركت آبفا استان سمنان
به مناسبت هفته پژوهش و برای اولین بار آئین تجلیل از پژوهشگران برتر استانی با حضور سید محمد هاشمی استاندار سمنان ، معاونین استاندار ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، محمد طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان، محمد رضا صفائیان مدیر دفتر مطالعات فنی فاضلاب شرکت آبفا استان ، شرکت های برتر فناور و دانش بنیان ، مدیران عامل برتر دستگاههای اجرایی در استانداری سمنان برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، هاشمی استاندار سمنان در این مراسم از تحقق رشد اقتصادی و افزایش بهره وری در حوزه های کشاورزی، صنعت و ارتقاء مقوله های مرتبط با آب وجمعیت در سطح استان با استفاده از پژوهش علمی و پژوهشی خبر داد و بیان داشت : باتوجه به شعار سال 1401 تحت عنوان " سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" پژوهشگران ، تولیدکنندگان و نخبگان باید در راستای رفع مشکلات موجود استان دست به دست هم داده و گام موثر بردارند.   

نصیری ، ریاست دانشگاه سمنان، با معرفی کلیه دانشگاههای سطح استان از کسب رتبه 24 دانشگاه سمنان در بین 99 دانشگاه و موسسات پژوهشی  ایران خبر داد و افزود: دانشگاه سمنان در راه گره گشایی مشکلات موجود استان در حال تولید دانش می باشد.

طاهری مدیر عامل شرکت عملکرد کمیته تحقیقات شرکت را بسیار فعال و فنی دانست و افزود: کلیه تحقیقات و پژوهش های شرکت مبنی بر رفع نیاز ها و چالشهای موجود در استان می باشد و مسیر دانش های فنی حاصله علاوه بر استان به سمت و سوی رفع نیازهای سایر استانها نیز می باشد و به بیانی دیگر دیدگاه تحقیقات و پژوهش استان، دیدگاهی کشوری است وکلیه هموطنان کشور، مد نظر می باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان یادآور شد: من جمله اقدامات دفتر تحقیقات، حمایت از تالیف و ترجمه کتب، حمایت از رساله و پایان نامه های دانشجویی، فرصت مطالعاتی اساتید دانشگاهی و حمایت مالی- معنوی از طرحهای تحقیقاتی مرتبط با صنعت بوده است.

لازم به ذکر است: در این آئین محمدرضا صفائیان، مدیر دفتر مطالعات فنی فاضلاب شرکت ، بعنوان پژوهشگر برتر لوح تقدیر از استاندار سمنان کسب نمود ، وی مولف و مترجم چندین کتاب با موضوعیت صنعت آب و فاضلاب و همچنین دارای مقالات در ژورنالهای معتبر جهانی می باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0