• EN
  • ساعت : ۹:۴۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 280
  • کد خبر : ۴۵۸۲
رزمایش تمرینی آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب وبرق منطقه شمال شرق كشور انجام شد
رزمایش تمرینی آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب وبرق منطقه شمال شرق کشور انجام شد
رزمایش تمرینی آموزشی شمال شرق کشور به میزبانی شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب وبرق استان سمنان و با حضور استان های سمنان ...

رزمایش تمرینی آموزشی شمال شرق کشور به میزبانی شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب وبرق استان سمنان و با حضور استان های سمنان ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی و گلستان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی آبفای استان شاهورانی نسب سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت ضمن اعلام این خبر افزود : این رزمایش که با حضور جلال جهانبخشی معاون مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزرات نیرو ،   مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری ، فرماندار شهرستان سمنان ، طاهری مدیر عامل شرکت آبفای شهری استان سمنان و جمعی از مسئولین شرکت ها  افتتاح و با انجام عملیات های میدانی که انجام گردید توسط ارزیابان مورد ارزیابی  قرار گرفته و  بعد از دو روز بکار خود پایان داد . 

مدیر عامل شرکت ابفای استان  و رئیس انسجام بخشی  صنعت آب و برق استان در اختتامیه این رزمایش گفت : هدف از اجرای این مانور شناخت گروه های مختلف و تبادل و انتقال تجربیات همکاران در شرکت ها بوده  که از استانهای شرق کشور در این مانور حضور یافته که بسیار موثر می باشد و  اگر روزی خدای ناخواسته اتفاقی حادث شود بتوانیم هر چه سریعتر و به موقع اقدام کنیم امیدواریم ان شاء ا.... و به همت و یاری وزارت  نیرو این گونه مانور ها استمرار و مداومت داشته باشد و از همه عزیزان و دست اندرکاران و مسئولین تشکر و قدر دانی می نمایم       .

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این رزمایش علاوه بر حضور در کارگاه های تخصصی تهدیدشناسی  ، مبادرت به ایجاد کمپ های امداد رسانی پرداخته و گروه ها ی شرکت کننده به جمع بندی های لازم رسیدند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0