• EN
  • ساعت : ۱۲:۳۸:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 377
  • کد خبر : ۳۵۷۷
آیین تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و جشن تكلیف برترین های مسابقه نقاشی ( آب = زندگی ) در شركت آبفای شهری استان سمنان
آیین تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و جشن تکلیف برترین های مسابقه نقاشی ( آب = زندگی ) در شرکت آبفای شهری استان سمنان
مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و جشن تکلیف با حضور ، دکتر طاهری مدیرعامل شرکت آبفای استان ، معاونین ومدیران امور و جمع کثیری از کارکنان .....

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و جشن تکلیف با حضور ، دکتر طاهری مدیرعامل شرکت آبفای استان  ، معاونین ومدیران امور و  جمع کثیری از کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید .   

به گزارش روابط عمومی آبفای استان مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم به  حاضرین  اظهار داشت : هرساله  ، جشن دانش آموزی را به همراه خانواده های محترم  آنان برگزار می کنیم  ، خدا وند را شاکر هستیم که توفیق خدمتگزاری و همراهی در کنارشما  عزیزان و مردم ولایت مدار وخوب استان  ، برگزار می شود  که از این بابت بسیار خوشحال وخرسندیم  .  

 در ادامه طاهری تاکید کرد همزمان با مراسم جشن دانش آموزی موضوع جشنواره نخستین واژه آب می باشد  که فرزندان ما ،  اولین حروفی را که می آموزند الف و ب که کلمه آب را تشکیل می دهد . هر ساله در فاصله آبان تا آذر ماه جشنواره نخستین واژه آب معمولا با  حضور دانش آموزان کلاسهای اول ابتدایی درشرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی برگزار می شود که امسال  این مراسم با حضور وزیر محترم نیرو در شهرستان آرادان و  در مدرسه شهید مصطفی خمینی (ره ) که یک وظیفه و تکلیفی بود ،  که الحمدا...  انجام شد .

مدیر عامل شرکت آبفا استان افزود  : به ابتکار وزیر محترم نیرو ،  پویشی را در کشور راه اندازی گردید بنام پویش الف ب ایران  که ( الف ) آن همان آب هست و  ( ب )  آن هم برق و روشنایی        می باشد  که هر هفته وزیر نیرو و شرکت های مادر تخصصی به یک استان سفر کرده  ، که هفته ششم از سفر های ایشان به استان سمنان بود که در حوزه برق و آب پروژه هایی را افتتاح نمودند

از دیگر برنامه فرهنگی که می توان از آن نام برد نشست کارکنان و خانواده آنان با موضوع شیوه های دعوت به نماز بود  که الحمدا... به خوبی پیش می رود . برنامه اصلی ما دراین مراسم آئین تجلیل از دانش آموزان ودانشجویان ممتاز است ، که تعداد 12 نفر در مسابقات قرآنی صنعت آب و برق  حائز رتبه گردیدند  ، تجلیل از  130 نفر دانش آموزان و دانشجویان برتر  هستند  ، 10 نفر کارمند و معاونین نمونه و  برترین های مسابقات ورزشی ،  41 نفر می باشند که از همه آنها در این مراسم تجلیل بعمل   می آید .

طاهری گفت  : وظیفه و خدمت اصلی ما  ، توزیع آب شرب شهروندان عزیز است  و در زمینه آب  هرچه  لطف خداوند بیشتر شامل حال ما بشود ما خوشحال هستیم که بتوانیم در تامین آب شرب شهروندان عزیز با کمیت وکیفیت مناسب خدمات خوبی ارائه بدهیم ، ان شاءا.. امیدواریم که با این بارندگیهای که وجود دارد در سال آینده در تابستان مثل تابستان امسال مشکل و دغدغه خاصی نداشته باشیم ، در پایان آرزوی سلامتی و توفیق برای همه شما دارم .

در ادامه مراسم ، هنرمندان  به اجرای برنامه پرداختند که باعث ایجاد فضای شاد و نشاط و امید برای حضار شد و در پایان نیز لوح تقدیر و جوایز به 181  نفر از  دانش آموزان و دانشجویان و نفرات برتر و همچنین تقدیر جشن تکلیف و کارمندان نمونه اهداء گردید . لازم به توضیح است که این آئین متعاقبا در شهرستانهای  دیگر بصورت مشترک برگزار خواهد شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0