شنبه, 3 فروردين 1398
  • ساعت : ۱۰:۴۸:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 45
  • کد خبر : ۳۴۳۶
    /  5
برگزاری جشنواره " نخستین واژه ، آب" در دبستان شهید حسن حسنان سرخه
برگزاری جشنواره " نخستین واژه ، آب" در دبستان شهید حسن حسنان سرخه
به گزارش روابط عمومی آبفای استان پیرو انعقاد تفاهمنامه فی مابین اداره کل آموزش و ....

   به گزارش روابط عمومی آبفای استان  پیرو انعقاد تفاهمنامه فی مابین اداره کل آموزش و پرورش و آبفای شهری استان سمنان جشنواره هماهنگ استانی " نخستین واژه آب" در دبستان شهید حسنان سرخه برگزار گردید .
در این جشنواره که با هدف آموزش و آشنایی دانش آموزان مقطع اول ایتدایی با مسایل استفاده صحیح از آب برگزار گردید پس از اجرای برنامه های متنوع شهرخوانی ، دکلمه و سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان
، مهندس فیض مدیرآبفای سرخه طی سخنانی با اشاره به وضعیت آب در شهر سرخه توصیه هایی را برای استفاده بهینه از آب برای دانش آموزان بیان نمودند . در پایان برنامه هدایایی  نیزبه رسم یادبود به تمامی دانش آموزان مقطع اول ابتدایی اهدا گردید .

همچنین مدیر آبفای سرخه با حضور در دفتر مدرسه و دیدار با کادر آموزشی و معلمان در خصوص اهمیت موضوع آموزش پایه برای نهادینه شدن فرهنگ صحیح استفاده از آب صحبت نمودند . 

قابل ذکر است در حاشیه برگزاری جشنواره " نخستین واژه آب" با همکاری آبفای سرخه و مدیریت آموزشگاه شهید حسنان ، مسابقه صرفه جویی در مصرف آب برگزار گردید .
در این مسابقه که بین 120  دانش آموز از پایه های دوم تا ششم شرکت نمودند به 10 نقاشی برتر  ( هر پایه تحصیلی 2 نفر) هدایایی از سوی آبفای سرخه توسط مهندس فیض تقدیم دانش آموزان منتخب گردید .

در خاتمه مدیر آبفای سرخه  از معلمان و اولیا مدرسه برای بازدید از تاسیسات آب سرخه دعوت نمودند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.1.0