دوشنبه, 29 بهمن 1397
  • ساعت : ۱۲:۴۶:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۳۴۱۹
رتبه شركت آب و فاضلاب شهری استان سمنان در جشنواره شهید رجایی سال 1396 ارتقاء یافت
به گزارش روابط عمومی استان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ...

به گزارش روابط عمومی استان  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان طی نامه ای امتیازات مکتسبه در شاخصهای عمومی و اختصاصی شرکت آبفای شهری استان در جشنواره شهید رجایی  سال 1396 را اعلام نمود . بر این اساس شرکت آبفای استان موفق به کسب امتیاز  803/41رتبه سوم در شاخصهای عمومی و کسب امتیاز 1000  رتبه اول  در شاخصهای اختصاصی و در مجموع کسب امتیاز  1803/41 در شاخصهای عمومی و اختصاصی رتبه سوم را در بین 57 دستگاههای اجرایی ارزیابی شده در جشنواره سال 1396 را کسب نمود  .

دکتر محمد رضا محسنی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت با بیان  این خبر موفقیت شرکت در کسب رتبه دوم در گروه شرکت ها وبانکها و بیمه اشاره و به ارتقاء  رتبه شرکت نسبت به سال قبل  و ارتقاء از رتبه ششم به رتبه سوم درشاخص ها ی عمومی و ارتقاء رتبه  پنجم به سوم درشاخص های اختصاصی را ناشی از سعی و تلاش همکاران درکسب رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی که مفتخر به اخذ لوح تقدیر از استاندار محترم استان گردید، دانستند.

وی  اظهار امیدواری نمود که با ادامه روند اصلاحات در نظام اداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان بتواند همچون گذشته نسبت به ارائه خدمات مناسب به مردم  و ارتقاء جایگاه  سازمانی در بین دستگاههای اجرایی  رابدست آورد  .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.1.0