يکشنبه, 29 مهر 1397
عنوان : برگزاری جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری و نگهداری صنعت آب و فاضلاب كشور
کد خبر : ۲۳۴۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۲۶:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سومین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب  ، با حضور شرکت آبفای شهری استان سمنان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی استان این نمایشگاه به مدت پنج روز دایر بود که هدف از برپایی آن معرفی توانمندی ها و تولیدات داخلی ، تبادل دستاوردهای علمی و فنی و ارج نهادن به تلاش های صادقانه دست اندرکاران بخش بهره برداری صنعت آب و فاضلاب در سطح ملی بود .

  در این دوره از نمایشگاه نمایندگانی از کشور آلمان ، اسپانیا ، هلند ، ژاپن ،‌سوئد و انجمن های مختلف بین المللی و شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور حضور داشتند .

قابل ذکر است دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو و مهندس جانباز رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آبفای کشور بهمراه دکتر طاهری مدیر عامل آبفای شهری استان سمنان و چندین نفر از مسئولین از این نمایشگاه  و غرفه آبفای شهری استان سمنان دیدن نمودند ، که کارشناسان شرکت پاسخگوی سوالات بازدید کنندگان بودند 

همچنین درحاشیه این نمایشگاه ،  از دانش آموز محمد مهدی قاسمی  از استان سمنان که در مقطع تحصیلی ابتدایی در جشنواره نقاشی ، با عنوان صرفه جویی در مصرف آب در مسابقات کشوری شرکت نموده بود،که موفق به دریافت لوح  شایسته تقدیر شد که از ایشان قدردانی گردید.  


تعداد بازدید : 146

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0