يکشنبه, 29 مهر 1397
    /  4
عنوان : برگزاری مراسم اعیاد شعبانیه و تجلیل از همكاران عزیز جانباز در شركت آبفای شهری استان سمنان
کد خبر : ۲۳۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۴:۱۶:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

  به گزارش روابط عمومی استان ، در این مراسم که با حضور دکتر طاهری مدیرعامل شرکت و معاونین و مدیران ستادی وامور وکلیه همکاران و با حضور سرهنگ دانشگر پدر شهید بزرگوار عباس دانشگر و شهید مدافع حرم  در محل سالن آمفی تئاتر ستاد آبفا استان برگزار گردید .

در این آیین،‌ پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پدر شهید بزرگوار عباس دانشگر ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وتبریک بمناسبت روز جانباز  از رشادتهای وایثارگریهای شهدا بویژه شهدای حرم به نیکی یاد نموده وبیان داشت : حق ماندنی است وباطل رفتنی ،  همچنین  ایشان ضمن احترام به دیگر شهدا به بیان ویژگی های آن شهید بزرگوار ( شهید عباس دانشگر ) پرداخت که  آن شهیددر دفتر چه همراه خود ، برنامه هفتگی خود را اینگونه یادداشت کرده بودند.  نماز اول وقت ، دعای کمیل ، توسل ، ندبه ،عهد و عاشورا و مناجات امیر المومنین (ع) وزیارت حضرت زهرا (س)  ، هر روز یک حدیث ، یک صفحه قرآن با تفسیر ، نماز شب ،ذکر روز صد مرتبه ، ورزش هرروز یک ساعت ، دروغ ،  غیبت ،  نگاه حرام  ،  سوءظن وسوءاستفاده از بیت المال ممنوع و ....

 

در ابتدای  این مراسم طاهری ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت : سالروز ولادت حضرت قمر بنی هاشم(ع) که به روز جانباز، نامگذاری گردیده خود گويای ،  پيامی مهم و ارزشمندی است. و جانباز تجسم عينی ايثار، مردانگی و از خودگذشتگی است.از جانبازی تا شهادت هيچ فاصله‌ای نيست. به راستی كه جانباز همان شهيدی است كه به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) بخشی از پيكرشان را در راه خدا انفاق كرده است. جانبازان از وادی شهادت بازگشته‌اند، اما نه به اختيار خود كه با تقدير خدا و مشيت الهی. جانبازان تلخی ماندن را با شيرينی ادای تكليف جبران كرده‌اند. آنان مانده‌اند تا به ما در راه ماندگان ، راه رستگاری بياموزند.
اينجانب با گراميداشت اعياد خجسته شعبانيه، روز پاسدار و جانباز، موفقيت همگان را در پيمودن راه شهدا، با بهره گيری از استراتژی بلند بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران، حضرت امام خمينی(ره) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

در انتهای مراسم  ، از 8 نفر از همکاران محترم جانباز تقدیر گردید.

 


تعداد بازدید : 127

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0