يکشنبه, 29 مهر 1397
    /  4
عنوان : دیدار مدیر عامل شركت آبفا ی شهری استان سمنان از خانواده های معزز جانبازان
کد خبر : ۲۳۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۷:۲۷:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر طاهری مدیر عامل شرکت آبفا شهری استان سمنان به همراه معاون مالی پشتیبانی، مشاور امور ایثارگران،  مدیر حراست ومدیر روابط عمومی  از همکاران جانباز ، برادرمحسن اعلاءالملکی  و  برادرمنصور معمار زاده  حضور یافته و با خانواده  آنان دیدار و ملاقات نمودند .

به گزارش روابط عمومی استان  مدیرعامل شرکت در این دیدارها ، ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه وروز جانباز و ولادت امام زمان ( عج ) ،  از خانواده های جانبازان که در طول هشت سال دوران دفاع مقدس که با روحیه ای سرشار از معنویت و تحت رهبری حکیمانه رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی ( ره )  که در راه حفظ و صیانت از آرمانهای شهداء  صبر و صلابت بکار برده قدردانی نموده وبیان داشت  : شما عزیزان سروران ما هستید همه شما جانبازان و خانواده های معزز تان دارای معنویت خاصی هستید و جایگاه ویژه ای  نزد ما دارید .  و یکی از افتخارات ما این است که با شما عزیزان همکار هستیم.

درادامه طاهری عنوان داشت : در شرکت آبفای سمنان ده خانواده معزز شهدا داریم حدود 30 % از  همکاران  ما ایثارگر بوده  و 9 نفر از همکار مان جانباز هستندکه هم اکنون در شرکت مشغول انجام وظیفه  می باشند .

 طاهری در پایان عاقبت به خیری همه خانواده های عزیز جانبازان را در این دنیا و آخرت از درگاه خداوند منان آرزو نمود . در این دیدار صمیمی ، این دو عزیز جانباز به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداختند .


تعداد بازدید : 124

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0