• EN
  • ساعت : ۱۰:۴۹:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 362
  • کد خبر : ۵۸۱۶
    /  4
مراسم گرامیداشت روز شهدا در شركت آب و فاضلاب استان سمنان برگزار شد
در مراسمی که بمناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و بزرگداشت روز شهدا ء با حضور سرهنگ پاسدار سلامی، مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان، مظاهری، مشاور استاندار در امور ایثارگران استان، شعبانی خطیب، فرمانده حوزه مقاومت ادارات کل سازمان بسیج کارمندان استان و طاهری، مدیر عامل شرکت آبفای استان سمنان، معاونین و مدیران ستادی و جمعی از کارکنان در سالن همایش شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد...

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، در این مراسم سردار سلامی ضمن قدردانی از مدیرعامل و همکاران شرکت که در زنده نگه داشتن یاد شهدا و برگزاری اینگونه مراسم ها در تلاشند گفت: انقلاب اسلامی که خود ثمره مجاهدت های همه انبیا و اولیا بود شکل گرفت و این مجاهدتها بود که دشمنان انقلاب و ایران اسلامی را به فکر توطئه انداخت که در ابتدای انقلاب انواع توطئه های کوچک و بزرگ را از قبیل ترور ها و شورشها و ..... برای این مرز و بوم و ملت ایران طراحی نمودند تا به خیال خام خود بتوانند انقلاب اسلامی ایران را متوقف نمایند وانواع و اقسام توطئه های را از جمله جنگ بزرگ و سنگین که هشت سال ادامه داشت جنگ نابرابری که بنابه گفته های بعضی از کارشناسان  امور نظامی به جنگ جهانی کوچک از آن یاد نمودند.

وی یاد آور شد: زمانیکه انقلاب اسلامی پیروز شد هنوز ارکان  نظام از جمله سپاه هنوز خوب شکل نگرفته بود و ارتش از نظم لازم برخوردار نبود این مجاهدت ها و رشادت های جوانان وطن بود که کشور را نجات داد و مردانه و شجاعانه در برابر دشمن ایستادند و برای ایران اسلامی افتخار آفریدند که باید برای ما درس عبرت باشد.

سردارسلامی افزود : یاد و خاطره شهدا  باعث می شود که یک نوع رزق به جامعه تزریق شود و ایستادگی تقویت شده و  باعث می شود در برابر دشمنان نترسیم و شهدایی که در میدان نبرد از یکدیگر سبقت گرفته و با نزدیک شدن به عملیات حال و روز شهدا و شوق شهادت کاملا در آنان مشهود بود.

 در ادامه وی متذکر شد: انس و یاد شهداء برای ما وارستگی به وجود می آورد وقتی به عملیات بدر می اندیشیم به ایمان های قوی و راسخ پی می بریم شهدا کار خود را جهاد در راه خدا می دانستند و به لطف معبود، وعده های خداوند محقق می شد و گواه آن پیروزیهایی بود که بدست می آمد.

در ابتدای این مراسم  مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم، از شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شهدای انقلاب اسلامی  و از ایثارگری ها  و رشادتهای های رزمندگان اسلام  به نیکی یاد نمود و یاد خاطره آنان را زنده نگه داشت.

طاهری در این مراسم ضمن ارائه گزارش گفت:  در شرکت ده نفر جانباز و تعداد 11 نفر خانواده شهدا و 29 نفر رزمنده هستند که بالای 6 ماه در جبهه های نبرد بوده و 80 درصد از همکاران شرکت در حوزه بسیج فعال هستند که مایه افتخار است.

مدیر عامل شرکت از دیگر اقدامات در بعد از یکپارچه سازی شرکت نامگذاری ساختمان های اداری و تاسیسات و بناهایی که در ایستگاههای پمپاژ مخازن ها بنام شهداء  منتسب شرکت  نام برد و افزود: مخصوصا  شهدایی که عزیزان آنان  در شرکت مشغول به خدمت هستند و طاهری از دیگر اقدامات  انجام شده را  نامگذاری تاسیسات تله متری بنام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برشمرد.  

قابل ذکر است در این مراسم از تمثال مبارک شهدای گرانقدر منتسب به همکار شرکت رونمایی شد.   

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0