• EN
  • ساعت : ۱۲:۴۳:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 289
  • کد خبر : ۵۸۰۶
تدوین سند اجرایی و برنامه بلند مدت GIS در شركت آب و فاضلاب استان سمنان
سند اجرایی و برنامه بلندمدت در زمینه GIS به فرمت اعلامی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تدوین و تصویب گردید، این سند که مشخص کننده فعالیت های آتی شرکت آب و فاضلاب استان سمنان در زمینه GIS می باشد با همکاری رابطین معاونت ها و امور در زمینه GIS و تلاش شش ماهه تدوین شده است. .....

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان ، سعید شایگان معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت با اعلام این خبر افزود: جهت تهیه این سند در ابتدا آمار کلیه  تاسیسات و تجهیزات شرکت مشخص شد، بدین صورت که پس از جمع آوری اطلاعات معاونت ها و امور و همچنین استفاده از نرم افزارهای LIMS، MIS، سپتا و سیمافا آمار نهایی بدست آمد و در ادامه روند، تمامی نقشه های شرکت اعم از نقشه های کاغذی و نرم افزاری شرکت تجمیع و سپس تمامی نقشه های GIS Ready تفکیک شده و در نهایت نقشه های مطابق با مدل مفهومی ابلاغی شرکت مهندسی تجمیع شد و پس از مشخص شدن وضعیت نقشه های عوارض شرکت ، نسبت به مشخص کردن فرآیند تکمیل بخش های باقیمانده اقدام گردید.

وی اظهار داشت:  بخش مهم سند اجرایی مشخص کردن وضعیت و زمان تکمیل لایه ها و نقشه های تمامی عوارض شرکت می باشد، از دیگر بخش های سند اجرایی برنامه آموزشی شرکت در بخش GIS، برنامه خرید تجهیزات، تبیین نرم افزارهای مورد استفاده در زمینه GIS و مشخص کردن رابطین ، اپراتورهای GIS در سطح استان می باشد.

 شایگان ویژگی های این برنامه را برشمرد و گفت : از ویژگی های این برنامه جامع می توان به تکمیل 45 درصدی نقشه های تاسیسات و عوارض شرکت تا شهریور 1400 و تکمیل 85 درصدی  آن تا شهریور 1401 اشاره نمود و با اجرای این سند تکمیل تمام نقشه ها در شهرها طی یک برنامه 5 ساله و در روستاها طی یک برنامه 7 ساله انجام می شود.

گفتنی است: پس از تدوین سند مذکور در سومین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک، امنیت و هوشمندسازی شرکت مورد بررسی قرار گرفت و پس از رفع ابهامات و اشکالات ، سند به تصویب این کارگروه رسید و در ادامه سند اجرایی در بیست و پنجمین جلسه شورای معاونین شرکت مورد بررسی قرار گرفت و پس از تصویب به امور و معاونت ها ابلاغ شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0