• EN
  • ساعت : ۱۰:۴۶:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 279
  • کد خبر : ۵۸۰۴
    /  2
بهره برداری 19 پروژه آبرسانی با اعتبار 164900میلیون ریال در شهرستان شاهرود
در پنجمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجرسال 1399 ، تأسیسات ارتقای کیفی آب شرب شهر بیارجمند شهرستان شاهرود با حضور خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ، محمد طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان و جمعی از مسئولین استانی و محلی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰۰میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید......

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان ، محمد طاهری مدیر عامل شرکت ، از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز،تامین آب مجتمع آبرسانی خارتوران در بخش بیارجمند شهرستان با 9 روستا با ساخت یک مخزن ۳۰۰ متر مکعبی برای ذخیره آب و اجرای شش هزار متر اصلاح شبکه، افزود: 8 هزار و 500 متر خط انتقال نیز برای این روستاها اجرا شد که سه هزار متر از این میزان توسط خیران انجام شده است.

وی افزود: برای اجرای این پروژه تاکنون 23000میلیون ریال هزینه شده است که برای تکمیل طرح های این ۹ روستا با جمعیت ۳۳۰ خانوار در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت ، از آغاز اجرای پنج کیلومتر خط انتقال و ۲ هزار متر اصلاح شبکه در این منطقه خبر داد و گفت: اصلاح سامانه های کلرزنی و تابلوهای برق و همچنین ایجاد سامانه مدیریت و کنترل مصرف به صورت برخط از سه مرکز بیارجمند، شاهرود و سمنان از دیگر طرح های آب و فاضلاب برای روستاهای بیارجمند است.

طاهری افزایش حجم ذخیره و تأمین فشار مناسب، صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های بهره برداری و جبران کمبود آب در فصل گرما را از جمله مزایای این طرح ها برشمرد و یادآور شد: با افتتاح این طرح ها گام بزرگی در راستای حذف آب رسانی سیار، کاهش هدررفت آب و بهبود سطح بهداشت در روستاهای بیارجمند برداشته می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0