جمعه, 9 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۴۷:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 149
  • کد خبر : ۴۶۱۹
دیدارمدیر امور آبفای شهرستان دامغان با امام جمعه این شهرستان
دیدارمدیر امور آبفای شهرستان دامغان با امام جمعه این شهرستان
بهروز زارع مدیر امور آبفای شهرستان دامغان به همراه جمعی از همکاران این امور با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسینیان امام جمعه ....

بهروز زارع مدیر امور آبفای شهرستان دامغان به همراه جمعی از همکاران این امور با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسینیان  امام جمعه این شهرستان دیدار نمودند  

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان مدیر امور آبفای شهرستان دامغان در این دیدار توضیحاتی درخصوص یکپارچه سازی شرکت های آب وفاضلاب شهری وروستایی و محاسن این طرح ارائه  نمود و در ادامه  پروژه های دردست اقدام و موردبهره برداری دربخش تأمین آب شرب برخی از روستاها و شهرهای  شهرستان دامغان درسال جاری را بیان کرد.  

امام جمعه شهرستان دامغان نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر جدید امور آبفا ی شهرستان دامغان و آرزوی موفقیت  برای ایشان گفت :  دربخشهای مختلف من جمله انشعاب  فاضلاب و قبوض آب بهاء بایستی با مردم مدارا و همکاری نمود .

 

حجت الاسلام سید محمد حسینیان با اشاره به نامگذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری  ( مد ظله العالی )  اظهار داشت : این بدان معنا ست که باید گونه ای باشد که در امر واگذاری انشعابات بویژه در بخش تولید تسهیلات لازم را ایجاد نمائیم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0