سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۲۶:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 224
  • کد خبر : ۴۵۹۴
    /  6
بازدید امام جمعه شهرستان سرخه از پروژه خط انتقال آب شرب این شهر
بازدید امام جمعه شهرستان سرخه از پروژه خط انتقال آب شرب این شهر
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی بصیر امام جمعه محترم شهرستان سرخه به اتفاق شهردار و معاون فرماندار این شهر ، طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری ....

 حجت الاسلام والمسلمین فاطمی بصیر امام جمعه محترم شهرستان سرخه به اتفاق شهردار  و معاون فرماندار این شهر ، طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان ، مدیران ستادی و شهرستانی شرکت از پروژه خط انتقال آب شرب شهرسرخه بازدید نمودند .

  به گزارش روابط عمومی آبفای استان  مجید فیض مدیر امور آبفای شهرستان سرخه ضمن اعلام این خبر افزود : دراین بازدید حاضرین ابتدا در محل احداث مخزن 5000 متر مکعبی حاضر شده  و گزارشی از روند اجرای پروژه توسط مسئولین مربوطه ارائه گردید و در ادامه از مراحل احداث خط انتقال بازدید و مشکلات اجرایی پروژه برای امام جمعه و معاون فرماندار تشریح شد .

 مدیر امور آبفای سرخه تاکید کرد در این بازدید مقرر شد مشکلات پیش روی پیمانکاران در خصوص مجوزهای مورد نیاز از دستگاه ها مختلف به فرمانداری و دفتر امام جمعه منعکس شده  تا با مساعی این بزرگواران پیگیری های لازم صورت پذیرد .

 

 قابل ذکر است که خط انتقال جدید سرخه به طول 37 کیلومتر از محل گردنه بشم تا مخزن 5000 متر مکعبی سرخه در حال اجرا می باشد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0