• EN
  • ساعت : ۱۴:۲۸:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 464
  • کد خبر : ۴۵۹۰
    /  5
فرمانده جدید پایگاه بسیج حسین بن علی ( ع ) شركت آب و فاضلاب شهری استان سمنان معرفی شد
فرمانده جدید پایگاه بسیج حسین بن علی ( ع ) شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان معرفی شد
در مراسمی با حضور مهندس دهرویه ریاست محترم سازمان بسیج کارمندان استان سمنان ، شعبانی خطیب فرمانده حوزه مقاومت بسیج حوزه مرکزی ....

در مراسمی با حضور  مهندس دهرویه ریاست محترم سازمان بسیج کارمندان استان سمنان ، شعبانی خطیب فرمانده حوزه مقاومت بسیج حوزه مرکزی ادارت کل استان سمنان  ، طاهری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان ، معاونین و مسئولین شرکت آبفای استان، از زحمات و خدمات  روح ا.... صابریان تقدیر و تشکر و  محمد طاهر طاهران پور  به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج حسین بن علی ( ع ) شرکت معرفی شد .

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان دهرویه در این مراسم گفت : در سال 1365 از سوی مجلس شورای اسلامی  که بصورت قانونی به دولت  وقت  در خصوص اینکه پنج  درصد از کارکنان دستگاههای اجرایی  باید در حوزه آمادگی دفاعی  و امنیتی و پدافند غیر عامل  آموزش ببینند و  حتی در دوران دفاع مقدس  آن زمان پیش بینی شده بود ابلاغ گردید  ، بسیج ادارات تنها مجموعه ای بود که از پنجم آذر  سال 1358به دستور حضرت امام خمینی ( ره  ) تشکیل گردید و فعالیت های خود را در زمینه های مختلف انجام داد .

وی افزود : در سازمان بسیج ادارت در 9 ماهه سال جاری تاکنون بالغ بر 250 میز خدمت برگزار گردیده و بالغ بر 1384 نفر از مردم ارتباط مستقیم با مسئولین بر قرار نمودند و بالغ بر 22 میلیارد تومان  توانستیم خدمات  بخشهای مختلف دستگاههای اجرایی را با کمک فرماندهان و با روحیه جهادی و تفکر بسیجی به سرانجام برسانیم و به مردم ارائه بدهیم .

دهرویه اظهار داشت  وقتی  با مدیر یک دستگاه اجرایی تماس گرفته می شود و استقبال می کند از اینکه بیاید در قالب میز خدمت در بحث مساجد و بخش های گوناگون با مردم صحبت کند یعنی اینکه روحیه جهادی وبسیجی دارد ، اگر یک دستگاه یک کاری انجام دهد شاید خیلی نمود پیدا نکند ولی 70 مجموعه در کنار هم قرار می گیرند آن وقت حاصل 70 تا ظرفیت می شود 22 میلیارد تومان خدمات که امسال در داخل این استان در حوزه های صنعت و کشاورزی و اداری صورت گرفته است که این هم یک رکورد است که با دست خالی و بدون اعتبار فقط با استفاده از روحیه و تفکر بسیجی توانستیم برای مردم بدست آوریم .

در ابتدای این مراسم مدیر عامل شرکت آبفای استان ضمن خوش آمد به ارائه آمار از همکاران بسیجی پرداخت و گفت : در  حوزه های ستادی ، شهرستان سمنان ، شهرستانهای مهدیشهر و سرخه از مجموعه 121 نفر از همکاران که  در امور های یاد شده مشغول بکار  می باشند  در حال حاضر  117 نفر از آنان جزء بسیج ادارت می باشند که بیش از  96 درصد از این عزیزان بسیجی فعال هستند .

 

طاهری در ادامه افزود از اینکه نزدیک به 100 درصد از همکارانمان جزء پایگاه بسیج بوده  بسیار خوشحال و خرسندیم و برای مجموعه ما افتخار هست که در کنار سقائیت برای مردم شریف استان لیاقت بسیجی بودن نصیب ما شده است .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0