• EN
  • ساعت : ۱۵:۱۶:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 82
  • کد خبر : ۵۷۰۸
در راستای هماهنگی معاونت و امورهای شركت انجام شد؛ برگزاری كارگاه آموزشی نرم افزار تحت وب GIS ژئو تاژك
در راستای هماهنگی معاونت و امورهای شرکت انجام شد؛ برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار تحت وب GIS ژئو تاژک
کارگاه آموزشی نرم افزار تحت وب GIS ژئو تاژک در راستای هماهنگی معاونت ها و امور شهرستان های تابعه شرکت برگزار شد.....

کارگاه آموزشی نرم افزار تحت وب GIS ژئو تاژک در راستای هماهنگی معاونت ها و امور شهرستان های تابعه  شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، کارگاه آموزشی نرم افزار تحت وب GIS با حضور معاون منابع انسانی و تحقیقات، مدیر دفتر فن آوری و رابطین GIS معاونت ها و امور در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

سعید شایگان معاون منابع انسانی و تحقیقات با اشاره به قابلیت های نرم افزار گفت: این نرم افزار به صورت تحت وب بوده و قابلیت مدیریت نقشه ها و اسناد عوارض و مدیریت لایه های مختلف اطلاعاتی را دارا می باشد.

شایگان ادامه داد: در بخش دوم کارگروه به بررسی و آموزش بخش هایی از نرم افزار تحت وب GIS ژئوتاژک  تحت عناوین آپلود نقشه ها، ویرایش ساختار جدولی و ویرایش هندسی عوارض پرداخته شد.

معاون منابع انسانی و تحقیقات به بیان وضعیت کارگروه داده های مکانی و جلسات انجام شده در سطوح معاونت ها پرداخت و تاکید کرد: امکان ارسال مقالات و طرح های  پیشنهادی در خصوص GIS در چارچوب کمیته تحقیقات توسط اعضای کمیته  GIS و ذینفعان و ارباب رجوع از طریق سامانه نظام پیشنهادات و تارنمای شرکت فراهم می باشد .

گفتنی است: در ادامه کارگاه مجتبی طیبی کارشناس GIS  درخواست ها و الزامات اجرایی شرکت مهندسی آبفای کشور را بیان داشت و سپس در مورد  لایه مشترکین و چگونگی ایجاد آن در شهرهای جدید و استفاده از اطلاعات معاونت مشترکین، لایه های مدل مفهومی و تصمیم گیری در مورد نحوه ایجاد و آپدیت لایه ها تبادل نظر شد. 

یادآور می شود در خاتمه کارگاه آموزشی تجربیات، پیشنهادات و دیدگاه های همکاران در زمینه GIS مطرح گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0