• ساعت : ۱۰:۱۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 46
  • کد خبر : ۵۶۸۳
دیدار مدیرعامل شركت آبفای استان سمنان با نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی
دیدار مدیرعامل شرکت آبفای استان سمنان با نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی
محمد طاهری مدیرعامل شرکت آبفای استان سمنان به همراه ابراهیم باقری مدیر آبفای شهرستان شاهرود با دکتر خانی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهرود ....

محمد طاهری مدیرعامل شرکت آبفای استان سمنان به همراه ابراهیم باقری مدیر آبفای شهرستان شاهرود با دکتر خانی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهرود و میامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، ابراهیم باقری گفت: مدیرعامل شرکت آبفای استان سمنان عملکرد آبفا و آبرسانی در شهرستان های شاهرود و میامی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

دکتر خانی ضمن تاکید بر اینکه مسئله آب  باید اولویت همه مسئولین در همه سطوح  باشد افزود: باید به این قضیه نگاه ملی داشت و با همدلی و حمایت همه جانبه مردم مشکلات آبی را برطرف کرد.

خانی ادامه داد: تامین آب شرب روستاهای کالپوش و انتقال آب قطری جهت تامین آب شرب شهرستان مورد تاکید قرار گیرد و فضاهای سبز را ازطریق تصفیه فاضلاب و بازچرخانی می بایست تامین آب کرد و شهرداری ها باید به این سمت سوق یابند.

 

 در ادامه محمد طاهری شروع فعالیت های لازم در خصوص رفع مشکلات کم آبی و بی آبی روستاهای کالپوش را از اهم اقدامات شرکت برشمرد و تصریح کرد: امید است این طرح  تا دهه مبارک فجر به هدف مطلوب برسد و از دیگر اقدامات مهم، پیگیری مستمر جهت انتقال آب قطری در حال انجام است و تخصیص اعتبارات در این زمینه را نیز باید مهم و قابل توجه دانست.  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0