جمعه, 9 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۵۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 834
  • کد خبر : ۳۵۲۸
    /  7
بازدید استاندار از تاسیسات شركت آب و فاضلاب شهری استان سمنان
بازدید استاندار از تاسیسات شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان
علیرضا آشنا گر استاندار سمنان ، همتی نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس ...

علیرضا آشنا گر استاندار  سمنان ،  همتی نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی  ،‌ دانایی فرماندار شهرستان سمنان ، طاهری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و جمعی دیگر از مسئولین از تاسیسات شرکت آبفای استان سمنان بازدید نمودند .

به گزارش روابط عمومی آبفای استاندار سمنان در حین بازدید از تاسیسات سرچشمه روزیه، با اشاره به برنامه‌های در دست اجرا جهت مقابله با کم‌آبی خاطرنشان کرد:امروز توفیقی شد در خدمت مدیران و نماینده مردم سمنان ، سرخه و مهدیشهر  باشیم  و از پروژه تامین آب شرب شهر سمنان و  از چشمه روزیه و تاسیسات آن بازدید نمائیم  الحمدا...کار صورت گرفته کار خیلی خوب و دقیقی است و از مجموعه کارهای می باشد که  حفظ و نگهداری این تاسیسات  به نحو احسنت انجام می گیرد و  بحمدا... نزولات آسمانی هم کمک کرد مردم شهر سمنان در حال حاضر از آب شرب خوب و با کیفیتی بهره مند بوده و از آن استفاده می نمایند

 همچنین  در ادامه این بازدید  مخزن 2000 متر مکعبی در شهر سمنان  توسط استاندار و هیات همراه کلنگ زنی گردید و سپس آشنا گر افزود :  این مخزن در خود شهر سمنان برای تامین آب شرب  مورد نیاز  شهروندان محترم خواهد بود و ان شاءا...  ظرف مدت هشت ماه به اتمام خواهد رسید  و مصارف و مخازن تقریبا متعادل خواهد شد ضمن اینکه بطور کلی و طبیعی با افزایش جمعیت مجموعه اقدامات دیگری هم انجام خواهد شد ، به هر حال مجموع این اقدامات تکمیلی بوده و در حالی صورت می پذیرد که بطور طبیعی باید به سمت منابع  آبی خارج از استان برویم و آب مورد نیاز شهرهای استان را ان شاءا... تامین کنیم.

 در ادامه همتی ضمن تشکر از کلیه مسئولینی که این بازدید را مهیا نموده اند اظهار داشت :  خوشبختانه به دلیل بارشهای الهی که داشتیم دبی آب شرب  چشمه روزیه  افزایش خوبی داشته و کمک کرده که ما از وضعیت فرا بحرانی که داشتیم خارج شویم ، ولی کماکان وضعیت بحرانی است  و در مسیر هم جاهای که بصورت ثقلی آب منتقل می شود به طرف سمنان سال گذشته  شش ایستگاه هیدرو پاور افتتاح شد که خوشبختانه دیدیم که به خوبی در حال انجام است و تقریبا سه چهارم برق مصرفی که برای  پمپاژ مورد نیاز است  از طریق این هیدرو پاورها تامین می شود که این الگو می تواند در جاها ی دیگر انتقال آب از جمله انتقال آب دریای خزر مورد استفاده و  الگو قرار بگیرد و بتوانیم بخش عمده ای را  از همین طریق  استفاده کنیم و  برق مورد نیاز تاسیسات  را تامین نمائیم  .

همچنین  بحث همسان سازی آب شرب شهر سمنان می باشد و امیدواریم این پروژه  پی گیریهای کافی انجام گیرد و همسان سازی  آب شرب ان شا ءا... اتفاق بیفتد

در ادامه استاندار و هیأت همراه ضمن پیاده‌روی از تونل چشمه روزیه بازدید بعمل آوردند  و طاهری توضیحات لازم را در خصوص پروژه های و تاسیسات شرکت به استاندار و هیات همراه ارائه نمودند .   

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0