جمعه, 9 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۵۵:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 711
  • کد خبر : ۳۵۲۳
    /  4
ساخت 2 مخزن بتنی ذخیره آب در شاهرود و بسطام آغاز شد
ساخت 2 مخزن بتنی ذخیره آب در شاهرود و بسطام آغاز شد
آئین مراسم کلنگ زنی احداث مخازن 2000 مترمکعبی شاهرود و 1000 مترمکعبی شهر بسطام باحضور دکتر حسینی ...

آئین مراسم کلنگ زنی احداث مخازن 2000 مترمکعبی شاهرود و 1000 مترمکعبی شهر بسطام باحضور دکتر حسینی نماینده محترم شهرستانهای شاهرود و میامی درمجلس شورای اسلامی و دکتر طاهری مدیرعامل محترم شرکت آبفای شهری استان سمنان و معاون عمرانی فرمانداری شاهرود و مدیر آبفای شاهرود و دیگر مسئولین برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان مديرعامل شرکت در مراسم کلنگ‌زني ساخت دو مخزن بتني ذخيره آب در شاهرود و بسطام گفت: هدف از اجراي اين طرح‌ها افزایش حجم ذخیره آب شرب این شهرها و تکمل زون‌بندي شبکه توزيع آب شرب در اين دو شهر است.

 وی افزود: اين دو پروژه از مصوبات طرح‌هاي دور دوم سفر رئيس‌جمهور محترم و هيات دولت به استان سمنان است وعمليات اجرايي 16 مخزن در استان سمنان شروع ‌شده و در برخي شهرها نظير شاهرود در حال تکميل است و ساخت مخزن دو هزار مترمکعبي سرچشمه شاهرود با اعتبار مصوب 18 ميليارد ريال آغاز شده که مدت اجراي آن هشت ماه خواهد بود.

طاهري در ادامه تصريح کرد: 80 هزار مشترک آب در شهر شاهرود وجود دارد که با استاندارد هفت‌دهم حدود 58 هزار الي 60 هزار مترمکعب ذخيره بايد داشته باشيم که در حال حاضر 54 هزار مترمکعب مخزن در مدار بهره برداری است که با احداث اين مخزن به استاندارد لازم دست پيدا خواهيم کرد. وي افزود: امروز ساخت مخزن يک هزار مترمکعبي شهر بسطام به همراه تأسيسات جانبي و خطوط انتقال ورودي و خروجي با اعتبار 29 ميليارد ريال آغاز شد که مدت اجراي اين طرح 10 ماه خواهد بود و اميدواريم اين دو پروژه براي دهه فجر امسال به بهره‌برداري برسد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0