چهارشنبه, 1 خرداد 1398
  • ساعت : ۱۳:۲۰:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 433
  • کد خبر : ۳۴۸۰
    /  5
بمناسبت بزرگداشت مقام زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) از بانوان شاغل درشركت آبفای شهری استان سمنان تجلیل شد
بمناسبت بزرگداشت مقام زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) از بانوان شاغل درشرکت آبفای شهری استان سمنان تجلیل شد
در مراسمی که بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن و بزرگداشت ....

در مراسمی که بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن و بزرگداشت ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (‌ره )‌ با حضور دکتر طاهری مدیر عامل شرکت آبفای استان سمنان ، معاونین و بانوان شاغل در سالن همایش شرکت برگزار گردید از بانوان این شرکت تجلیل بعمل آمد .

به گزارش دفتر روابط عمومی استان ،   در این آیین مدیرعامل شرکت آبفای استان ، ضمن تبریک این ایام خجسته به شخصیت حضرت فاطمه  ( س ) پرداخته و ابعاد علمی و اندیشه های ایشان اشاره کرد و گفت : زنان در جامعه اسلامی ایران نقش بسیار ارزنده و مهمی دارند و ضمن آنکه پرورش دهنده نسل آینده هستند این قشر سرشار از عاطفه  بوده و در رشد و شکوفایی به فرزندانشان هیچگونه دریغی ندارند و فرزندان خود را در ایجاد تحولات اجتماعی و نقش کلیدی هدایت نموده و آموزش می دهند .  آنچه مسلم است ااین است که در قبال عشق و محبت و پاکی که مادر نثار فرزندان خود می سازد انسان از قدر دانی آن عاجز و ناتوان است ولی بی تردید این ناتوانی انسان  در ارج نهادن مقام مادر بوده که پیامبر اسلام ( ص ) می فرمایند :  بهشت زیر پای مادران است .  

طاهری اظهار امیدواری کرد که بانوان این شرکت بتوانند با پشتکار ، همت ، توانمندی و برنامه ریز ی های کافی در تمام زمینه ها  مختلف ، بیش از پیش ، موفق باشند . وی همچنین در خصوص مقام شامخ حضرت امام خمینی  ( ره ) که میلادشان با میلاد حضرت فاطمه زهرا ( س ) مصادف می باشد بیان داشت : ادامه راه آن امام بزرگوار و حفظ و صیانت از آرمانهای مقدس و ارزشمند که همان حفظ  وصیانت از انقلاب اسلامی       می باشد بر همه  تکلیف و واجب دانست .

در ادامه این آئین بانوان شاغل در شرکت از تاسیسات برق آبی که با مشارکت بخش خصوصی در هفته دولت    با حضور وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در سال جاری افتتاح و به بهره برداری رسیده بود بازدید نمودند .

 همچنین درپایان این مراسم از 38 نفر از بانوان شاغل در شرکت با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد و مدیرعامل شرکت به مشکلات و سوالات بانوان پاسخ دادند . 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0